Виробничо – комерційне підприємство ТОВ "Руслан і Ко" пропонує чотири неперевершених колекції декоративних стінових панелей для внутрішнього облицювання: 

  • ПВХ панелі TM RIKO;
  • ПВХ панелі TM DIVO;
  • ПВХ панелі TM Lе Gran.

Кожна серія має відмінні експлуатаційні якості та ефектний дизайн.

ПВХ панелі TM RIKO

Екструдовані пластикові панелі товщиною 8 мм відзначаються широким розмаїттям типорозмірів та кольорів. Споживач обирає матеріал за кількома параметрами:

  • довжина панелей – 2,7 м, 3 м і 6 м;
  • ширина панелей – вагонка пластикова 100 і 125 мм, панель 250 мм;
  • кольорове рішення – кольорова, біла і бежева (тілесна) гама, відтінки цінних порід дерева, дзеркальні, голографічні.

Детальніше

Особливо чудово виглядають поверхні з ефектом голограми: малюнок на них переливається і мерехтить в залежності від ракурсу перегляду й освітлення.

Декоративний ефект на поверхні ПВХ панелей отримують методом термопереводу. Колекція включає вироби з витонченим абстрактним малюнком, імітацією текстури деревини, тканини, каменю.

ПВХ панелі TM DIVO

Декоративні ПВХ панелі для інтер’єру товщиною 8 мм, довжиною 3 і 6 м випускаються шириною 250 мм. Глянцевий малюнок на поверхню панелей також наноситься методом термопереводу. Детальніше

Відмінність даної колекції від попередньої – у дизайні. У ній менше "дерев’яних" візерунків, але є "мармурові" і "ситцеві", "голографічні"  малюнки.

ПВХ панелі ТМ Le Gran

Особлива колекція декоративних ПВХ панелей, які виготовляються довжиною 2,7 і 3,0 м. Винятковість серії полягає в оригінальності її дизайну. Панелі ламіновані ПВХ плівкою зі структурним, 3D малюнком. Матова рельєфна поверхня реалістично імітує 7 порід шліфованої деревини. Колекцію доповнюють ще чотири абстракті малюнки у світло-кольоровій гамі. Детальніше

Усі колекції стінових панелей ТОВ ВКП "Руслан і Ко" потрапляють у продаж після перевірки на відповідність міжнародним стандартам якості.