МДФ панелі TM RIKO

Облицювання стін дерев’яно-волокнистою плитою у будівництві практикується давно. Компанія ТОВ ВКП «Руслан і Ко» вивела цей матеріал на новий рівень якості й естетичності. Тонкі, лише 5 мм, листи мають надзвичайну міцність, стійкість і привабливість. Панелі виготовляються стандартної довжини 2,6 м за шириною 153 і 194 мм. Декоративний ефект панелям забезпечує наклеювання фініш-плівки «під дерево» та ламінація структурною ПВХ плівкою.

Асортиментна лінійка МДФ панелей ТМ RIKO:

  • Ламіновані фініш-плівкою з декоративним малюнком: Дуб гранд, Дуб гранд сірий, Дуб золотий, Бук кавказький, Дуб молочний, Кипарис темний, Дуб модерн, Бук, Дуб сучковий, Сосна янтарна, Дуб вибілений, Груша;
  • Ламіновані полівінилхлоридною плівкою: Кристал, Грація, Піксель, Алькора, Танзанія, Мехіко. Таке покриття є більш стійким до впливу вологи;
  • Декоративні профілі - забезпечують швидкість та чистоту монтажу стінових панелей, ідеально підходять до основного матеріалу, зберігають гармонію кольору та декору.

Детальніше

Технологія

Ламіновані панелі на основі деревоволокнистих плит виготовляється шляхом одностороннього ламінування панелей фініш-плівкою з декоративним малюнком та полівінилхлоридною плівкою згідно індивідуально розроблених технологічних умов ТУ У 16.2-20193165-001:201, які відповідають ГОСТ 15.009.

Екологічність

Основа панелей – деревоволокниста плита яка виготовляється шляхом сухого пресування дрібнодисперсної фракції деревини під тиском і має сертифікат відповідності та гігієнічні висновки.

Ціна

Ціни на панелі МДФ досить демократичні та конкурентноспроможні.

Призначення

Панелі на основі деревоволокнистих плит призначені для облицювання стін у квартирах, приватних будинках, котеджах, офісах, службових приміщеннях

Строк експлуатації

Гарантійний термін експлуатації панелей не менш, ніж 5 років від дати виготовлення.

Всі колекції облицювальних панелей ТМ RIKO випускаються у продаж після перевірки на відповідність нормативній документації.