Виробничо-комерційне підприємство ТОВ «Руслан і Ко» виготовляє декоративні ПВХ та МДФ панелі під ТМ RIKO, ТМ DIVO і ТМ Le Gran. Процес виробництва здійснюється кваліфікованим персоналом на сучасному обладнанні із застосуванням інноваційних технологій.

Виробництво ПВХ панелей

Підготовка суміші.

Виробничий процес починається в цеху змішування.

Для виробництва пластикових панелей використовується суміш на основі ПВХ з додаванням компонентів, що забезпечують високі фізико-механічні показники продукції. Якісне змішування компонентів суміші досягається за рахунок високоточного обладнання.

Виробництво ПВХ панелей шляхом екструзії.

Отримана, в процесі змішування,  однородна суміш засипається в завантажувальний бункер екструдера, звідки починається процес виробництва ПВХ панелей.

Процес екструзії контролюють кваліфіковані машиністи.Вони відповідають за налаштування екструдера, приймального пристрою, системи охолодження калібратора. Спеціалісти слідкують за процесом нагрівання сировини, тиском і температурним режимом у системі, швидкістю продавлювання компаунда крізь філ'єру.

           

Упаковка готової продукції.

Пакувальники приймають готову продукцію, перевіряють її  відповідність нормативній документації, штабелюють та упаковують  у термоплівку (поліетиленовий рукав).

Складування готової продукції.

Комірники й вантажники відповідають за складування готової продукції в складських приміщеннях, слідкують, щоб умови зберігання пластикових панелей відповідали вимогам нормативної документації. Вони готують місце для розміщення упаковок, створюють умови для бережливого зберігання продукції, оперативно відвантажують товар згідно заявок замовників.

 

Виробництво МДФ панелей

Технологічний процес виготовлення МДФ панелей починається в цеху розкрою. За процесом розкрою слідкують кваліфіковані калібрувальники-розкрійники.

На фрезерувальній лінії під наглядом спеціалістів на кромках плит МДФ фрезеруюється пазо-гребневий замок.

Кваліфіковані оператори ламінаційної лінії контролюють процес автоматичного нанесення декоративної плівки та перевіряють продукцію на відповідність нормативній документації.

Колекція МДФ панелей включає:

  • панелі, ламіновані фініш-плівкою з декоративним малюнком;
  • панелі, ламіновані вологостійкою ПВХ-плівкою зі структурним малюнком, який створює ефект натурального матеріалу;
  • декоративні монтажні профілі.

Пакування, складування і відвантаження МДФ виробів здійснюються за тими ж вимогами, що й ПВХ продукція.